HydraPower MD

Cildinize Hak Ettiği Değeri Hydrafacial MD Power ile verin. Cildinizde sizi rahatsız eden sivilce, siyah noktalardan kurtulun.

Cilt sağlığımızı korumanın yolu; güneşin zararlı etkilerinden kendimizi sakınmanın yanı sıra; düzenli bakım ve doğru beslenmeden geçiyor. Elbette güneşli havalarda sokakta özgürce gezme zamanımız bu. Bütün kış bunu bekledik. Güneşin yararlı etkilerindende sınırsızca faydalanmak için güneşten korkmamalıyız zararlı olduğunu düşündüğümüz birçok etkisindense güneş koruyucular ve cildimize bakım yaparak korunabiliriz.

Peki cildimizi daha canlı daha parlak olması için yaz ayları da olsa yapabileceğimiz birşeyler yok mu?

Bu sorunun cevabı için artık biraz daha rahatça Hydrafacial çıktı diyebiliriz. Yaz aylarında cildimize kozmetik birçok girişimsel işlemden kaçırıyoruz. Bunun temel sebebi güneşin zararlı etkilerinden korkmamız. Günümüzde cilt yenileme anti-aging uygulamaları için çok çeşitli yöntemler uygulanıyor. Bu yöntemlerden bir tanesi diğerlerinden yaz aylarında da uygulanabilmesi, uygulama konforu ve işlem sonrasında ki rahatlığıyla fark yaratıyor. Hydrafacial yöntemi cilde zarar vermeden cildin ihtiyacı olan nemi, mineral ve anti-oksidanları cilde sağlıyor.

HYDRAFACIAL UYGULAMASI NASIL YAPILIYOR?

Özel bir teknik kullanan hydrafacial cildi beslerken aynı anda cildi ölü hücrelerden, siyah noktalardan ve aşırı yağdan özel başlıklarından çıkan basınç zengin içerikli serum ve vakumla arındırıyor. Lazer cilt yenileme yöntemlerinin aksine cilde zarar vermeden cildi iyileştiren yöntem, uygulamadan hemen sonra ışıldayan aydınlanmış bir cilt sağlıyor. Uygulama sonrasında istediğiniz davet veya aktiviteye hemen katılabilirsiniz.

HYDRAFACIAL NEDEN BU KADAR ÇOK TERCIH EDILIYOR?
HYDRAFACIAL AŞAMALARI NELERDIR?
UYGULAMA ALANLARI